Dětský den

Dne 1. června se žáci 1. stupně naší ZŠ zúčastnili dětského dne, který se nesl v duchu olympijských her.

Dívky a chlapci z 9. a 7. tříd se převlékli do dobových kostýmů a vyrazili na stanoviště, kde kontrolovali výkony mladších žáků.

Děti si vyzkoušely tyto disciplíny: plavání, lední hokej, hod oštěpem, skok do dálky, trénink paměti, ping pong, jízdu na koni, bowling, rozpoznávání předmětů a překážkovou dráhu.

Umístění

1. kategorie – 1. místo Nikol Peroutková, 2. místo Antonín Strnad, 3. místo Jakub Vacíķ
  2. kategorie – 1. místo Ladislav Šťastný, 2. místo Jan Krhoun, 3. místo Jakub Soukup
  3. kategorie – 1. místo Lukáš Vondrák, 2. místo Kostiantyn Faryha, 3. místo František Šťastný

Olympijských her se zúčastnilo téměř 140 dětí a všechny si je velice užily. Za své výkony obdržely sladkou odměnu a věcnou maličkost.