Mezigenerační dopoledne v domově Harmonie

V pondělí 10. června vyrazili žáci třetích tříd za klienty Domova Harmonie. Zde na ně čekalo velké překvapení. Žáci byli rozděleni do skupin a společně s babičkami a dědečky se pustili do plnění soutěžních úkolů.

Hráči se snažili splnit všech osmi disciplínách, kterými byly: chytání rybiček, motanina, puzzle, rozpoznávání předmětů, hod na cíl, stolní golf, házení kruhů na cíl a tajenka. Všechny týmy si soutěže užily a v závěru získaly sladkou odměnu a diplom.

Následovalo kratičké společné zpívání a recitace básní.

Jako zlatý hřeb si žáci ZŠ Mirošov připravili kratičký koncert na klavír. Písně si pro místní klienty připravily: Lenka Hahnová, Eliška Cinertová, Karolína Cinertová a Markéta Vavříková.  

Všichni jsme si společné dopoledne velice užili a děkujeme zaměstnancům Domova Harmonie za organizaci skvělého dne. Těšíme se na další spolupráci.

Žáci a učitelky ZŠ Mirošov.

Předchozí

Další

WordPress cookie plugin od Real Cookie Banneru