McDonald´s Cup – okresní kolo

V úterý 10. května se v Rokycanech konalo okresní kolo fotbalového turnaje McDonald´s Cup. Naši školu reprezentovali hráči v obou kategoriích.

Mladší žáci se utkali s těmito týmy: ZŠ Jižní předměstí (3:0) ZŠ Stupno (0:2), ZŠ ul. Míru (0:2), ZŠ T.G. Masaryka(1:4), ZŠ Strašice (5:1) . Celkově se umístili na krásném 3. místě ze 7 družstev.

Starší žáci soupeřili se ZŠ Stupno, ZŠ Holoubkov a ZŠ ul. Míru. Všichni se velice snažili, ale na ostatní týmy nestačili.

Kategorii A tvořili tito žáci: Peroutková Nikol, Karel Kapoun (2. tř.), Štěpán Pražák, Lukáš Třeška, Šimon Heindl, František Liška, Jan Kalivoda, Jan Krhoun, Matěj Hrachovec, Jaroslav Savkov (3. tř.)

Kategorii B tvořili tito žáci: Tereza Soukupová, Filip Bartůšek, Lukáš Vondrák, Matěj Horáček, Antonín Huml (4. tř.), Nikol Beránková, Michal Bursík, Patrik Pražák (5.tř.)

Chtěla bych poděkovat všem hráčům za skvělou reprezentaci školy. Velký dík patří i trenérům : Tomáš Pražák a Tomáš Beránek za skvělou přípravu, pomoc a podporu při zápasech.