Vánoční besídka v 2.A

Tak jsou tu pro roce. Kdo? No přece Vánoce. Loňský rok se nesl v duchu ,,COVIDU”, a tak jsme si naši první vánoční besídku neužili. Část dětí byla doma v karanténě a druhá ve škole. Dárečky jsme si předali pouze symbolicky.

Letos to bylo jiné. 22. prosince jsme se všichni sešli v naší třídě, uvařili si čaj a nasávali vánoční atmosféru. Z rádia nám hrály vánoční koledy a my jsme se nemohli dočkat až začneme rozbalovat první dárečky, kterých bylo letos opravdu hodně.

Celé dopoledne jsme si náramně užili. Hodně se nám líbil i koncert v podání žáků 8. třídy, kteří nám zazpívali a zahráli na hudební nástroje.

Program školní besídky: vánoční loterie, rozdávání dárečků, koncert žáků 8. třídy.

Vážení žáci, tímto článkem bych vám chtěla popřát krásné Vánoce a šťastný nový rok.

WordPress cookie plugin od Real Cookie Banneru