McDonald’s cup – okrskové kolo

V pondělí 22. dubna proběhlo okrskové kolo v McDonald’s cupu v Dobřívě. Jednalo se již o 25. turnaj, kterého se naše škola zúčastnila.

Zde naše škola soupeřila se základní školou Dobřív, Strašice a Hrádek a to ve dvou kategorií.

Kategorie A mladší žáci (1. – 3.třída) zvítězili ve všech zápasech a umístili se na krásném prvním místě.

Kategorie B starší žáci (4. – 5. třída) vyhráli první dva zápasy: nad ZŠ Dobřív (12:0), ZŠ Hrádek (4:0). Bohužel na ZŠ Karla Vokáče nestačili a umístili se na krásném druhém místě.

Chlapci v obou kategorií postupili do okresního kola v Rokycanech.

Velké poděkování patří žákům: Kryštof Pražák, Mikuláš Krajdl, Matyáš Krajdl, Filip Břečka, Tadeáš Novák, Dominik Sazima, Matěj Hahn, Karel Kapoun, Jakub Strnad, Nikol Peroutková, Jan Krhoun, František Liška, Lukáš Třeška, Matyáš Hrachovec, Štěpán Pražák, Jan Kalivoda, Václav Šmatlák, Jaroslav Savkov, Filip Bartůšek, Antonín Huml, Matěj Horáček a Lukáš Vondrák.

Velké poděkování patří trenérům místních fotbalových klubů za jejich přípravu. Jmenovitě panu Tomáši Beránkovi a Antonínu Humlovi, kteří naše fotbalisty přijeli podpořit na zápas.