Házená Rokycany

Ve středu 20. března se uskutečnil turnaj v miniházené. Toho se zúčastnila základní škola Dobřív, Mirošov a Strašice (Karla Vokáče). Turnaj byl rozdělen do dvou kategorií mladší žáci (1. – 3. tř.) a starší žáci ( 4. – 5. tř.).Celkem se turnaje zúčastnilo 64 hráčů.

Všichni účastníci se velice snažili, a proto za svoji snahu získali 1. místa a sladkou odměnu.

Velice bych chtěla poděkovat všem žákům za fantastické výkony.

Další poděkování patří sportovní hale házené v Rokycanech, která poskytla prostory pro organizaci zápasů.

Mladší žáci: Rozárka Hrubá, Nikol Peroutková, Matěj Hahn, Jakub Strnad, Jakub Přibík, Karel Kapoun, Dominik Sazima

Starší žáci: Štěpán Pražák, Šimon Heindl, Jan Krhoun, František Liška, Čeněk Liška, Václav Šmatlák, Jan Kalivoda, Matyáš Hrachovec