4 ROČNÍ OBDOBÍ V JEDNOM TÝDNU

Sbalit kufr na školu v přírodě dalo tentokrát všem pěkně zabrat. Z letních teplot jsme odjeli do pravé zimy. Žáci z 2.A, 4.B.,5.A, 5.B se svými třídními učiteli a asistenty pedagoga (Mgr. Tereza Kajerová, Mgr. Radka Dlabalová,  Mgr. Eva Schwarzová, Mgr. Martin Hanzelín, Jana Berková, Soňa Bejčková) vyjeli 15.4. 2024 do Lhoty nad Rohanovem nedaleko Kašperských Hor. V dopoledních hodinách probíhala výuka hravou formou a byla i náplní celotýdenní hry “Klíče od pevnosti Boyard”. Děti soutěžily ve smíšených družstvech a během těchto dnů se utvořila zajímavá přátelství. Během týdne jsme podnikli i výlet na rozhlednu Javorník a dokonce jsme si postavili sněhuláky. Škoda, že vše jednou končí. Ale už teď se těšíme, kam se podíváme příští rok.