Čep’s cup – okresní kolo

Ve středu 6. prosince se konalo okresní kolo ve florbalu. V základní skupině  soupeřila naše škola se ZŠ Jižní předměstí, ZŠ Volduchy, ZŠ Mýto. 

Zde se nám dařilo. Dva zápasy jsme bez problémů zvládli, a tak jsme postoupili do čtvrtfinále.  ZŠ Strašice a ZŠ T. G. Masaryka byly silnými soupeři, ale na naše chlapce nestačili. Výhrou 6:5 nad T.G. Masaryka jsme se dostali do semifinále. 

Boj o první a druhé místo byl tvrdý. Žáci z Jižního předměstí předvedli úžasné výsledky. Konec turnaje byl nerozhodný, a proto o výsledku rozhodly až nájezdy. Tady jsme si vedli o chlup lépe než naši soupeři a zvítězili jsme.

S výhrou postoupila naše škola do krajského kola, kde nás budou čekat nároční soupeři. V lednu nám držte palce. 

Velké poděkování zaslouží tito žáci: Jiří Linhart, Lukáš Vondrák, Matyáš Hrachovec, Štěpán Pražák, Šimon Heindl, Jan Kalivoda, Václav Šmatlák.

Školní aktuality
WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner