Třída 4.B

Aktuality z naší třídy

Škola před 100 lety

Piráti na Zelené Lhotě

Týdenní pirátská výprava utekla jako voda. Stavěli jsme plavidla, chytali ryby, hledali poklad. Také jsme překonávali šumavské vrcholy. Nachodili jsme 16 km. Navštívili jsme Natural park v Alžbětíně. Zkrátka máme na co vzpomínat.

Den dětí

1.6. 2021 se děti z 1.B vydaly po cestě plné úkolů. Postupně se jim odkrývala šifra, která je zavedla k pokladu k Rezavce. Tam našly truhlu plnou sladkostí a opekly si buřtíky.

Výlet do Zoo

Děti z 1. B se vyrazily v pondělí 7.6. 2021 podívat na zvířátka do plzeňské ZOO. Ke krásnému zážitku přispělo i slunečné počasí.

Ježíšek v 1.B

Loňský rok nebyl pro nikoho jednoduchý. Ani pro prvňáčky, kteří v září nastoupilido školy a v říjnu se již učili u počítače. Protože jsou to velcí šikulové, online výukuzvládli bravurně. Společně jsme se těšili na čertí školu a první společné Vánoce.Ale covid rozhodl za nás. Ježíšek však

Related Classes
Školní aktuality