Čarodějnický slet

Druhý květnový týden patřil malým čarodějům a čarodějnicím. Ve všech odděleních školy se pořádal tradiční taneční rej v maskách, ale i soutěžní dopoledne v čarodějnických disciplínách. Paní učitelky si přichystaly pro děti celou řadu úkolů, na kterých si děti vyzkoušely nejen své znalosti, ale i dovednosti. Nesměl chybět závod v letu na košťatech, počítání havěti zapletené v pavučině, metaná mezi kužely, hod míčky na rozzlobenou čarodějku, překážková dráha, hledání otrávených jablek, namotávání provázku s košťátky na kouzelnou hůlku a řada dalších. Při čarodějných soubojích nezůstal nikdo stranou a tak si děti odnášely domů zasloužené odměny, které jim budou připomínat další kouzelný den ve školce. Ivana Vaková, Dis.