Zápis do 1. tříd základní školy pro školní rok 2021/2022

Upřesnění k zápisu do 1. tříd základní školy pro školní rok 2021/2022

Odkaz na elektronickou přihlášku k zápisu bude aktivován od středy 17. 3. 2021. V elektronické přihlášce je třeba zvolit i datum a hodinu zápisu pro budoucí setkání on-line prostřednictvím Teams.

Následně paní učitelky zkontaktují rodiče, zda mají zájem využít možnost on-line setkání.

Zápis do 1. tříd základní školy pro školní rok 2021/2022 bude probíhat pouze elektronicky v termínu 9. 4. – 30. 4. 2021.

Zápis proveďte pomocí odkazu na úvodní stránce Online zápis – zapsat dítě online.

V případě zájmu si můžete zvolit termín zápisu a následně si vybrat datum a hodinu, kdy se společně s dětmi spojíte s budoucí třídní učitelkou on-line prostřednictvím MS Teams.

Odkaz a podrobný postup  připojení  na on-line schůzku vám bude zaslán na vámi uvedenou e-mailovou adresu, kterou zadáte v elektronické přihlášce.