Vyplouváme. Třída 5.A a 2. B se chystají na tajuplnou plavbu plnou dobrodružství. Snad bude jejich cesta po celý týden bezpečná a nedojde k žádnému ztroskotání. Zatím nám vítr plachty pohání a dobré náladě přispívá i sluníčko.
Více informací
Týdenní pirátská výprava utekla jako voda. Stavěli jsme plavidla, chytali ryby, hledali poklad. Také jsme překonávali šumavské vrcholy. Nachodili jsme 16 km. Navštívili jsme Natural park v Alžbětíně. Zkrátka máme na co vzpomínat.
Více informací
Dnes se naši sedmáci zapojili do prodeje žlutého kvítku měsíčku lékařského, který je již tradičně symbolem boje proti nádorovým onemocněním. Tématem letošní sbírky byla prevence proti rakovině děložního čípku a varlat. Všem co jste přispěli, děkujeme 🙂
Více informací
V letošním roce se na naší škole uskutečnil 26. ročník tradiční celonárodní veřejné sbírky Ligy proti rakovině, zaměřený na prevenci nádorů děložního čípku a varlat. Zakoupením kytičky s fialovou stužkou tak každý žák naší třídy přispěl k prevenci nádorových onemocnění a zlepšování kvality života onkologických pacientů. 
Více informací
Oslavy svátku jara, tedy Velikonoce, se slavily i u nás v mateřské škole. Spolu s dětmi, jsme si prošli velikonočními tradicemi a zvyky. Děti se naučily velikonoční básničku a vyzkoušely si řechtání. Postupně celý týden se seznamovaly s názvy velikonočních dní a vyráběly různé dekorativní 
Více informací
Školní aktuality